פריצה לרכב

כולנו מכירים את המצב שבהם אתם נשארים מחוץ לרכב הנעול כאשר המפתחות עדיין בפנים. כל מי שזה קרה לו יודע עד כמה הוא היה חסר אונים, ולמי שזה טרם קרה כדאי לדעת שזה יכול לקרות לכל אחד כל הזמן. גם אם תגידו "לי זה לא יקרה" למעשה זה יכול לקרות גם לכם.

האמת היא שנעילת הרכב עם המפתחות בפנים יכולה להיות תוצאה של 2 מצבים. מצבים אלו משתנים לפי שנת הייצור של הרכב שברשותכם וכדאי לעשות את ההבחנה :

  1. נעילת הרכב כתוצאה מיציאה מרכבים ישנים (שיוצרו עד שנת 2008) בעוד המפתחות בסוויץ' והמנוע פועל.
  2. נעילת הרכב לאחר יציאה מרכבים חדשים (שיוצרו אחרי שנת 2008) שמערכת האזעקה שלהם מזהה (בטעות כמובן) את הרכב כנעול.

האמת היא שאין פתרון למצב זה מלבד להזמין פורץ רכב לצורך פריצה לרכב. פורץ רכב יידע להבחין בין שני מצבים אלו ויבצע פריצה לרכב בהתאם לחיווט הספציפי. למעשה, ברכבים מערכות החיווט נמצאות בחלק הקדמי וכל פעולה שאינה מקצועית יכולה לפגוע, הן במערכות אלו והן במערכת המחשוב והאזעקה של הרכב.

לכן, לצורך פריצה לרכב שתיעשה במקצועיות וללא נזקים יש להזמין פורץ רכב אמין ומקצועי. אנחנו ממליצים גם לנקוט אמצעי זהירות, למשל להשאיר מפתח נוסף במקום נגיש ולשכפל את המפתח במידה ואין רזרבה. במקרה הזה אין משנה מהי שנת הרכב וכדאי תמיד להיזהר ולא להצטער.

כמו כן אנחנו ממליצים לא לצאת מהרכב כשהמפתחות בסוויץ' כי יש בכך גם סכנה, למשל אפשרות של גניבת הרכב עם הילדים בתוכו, נעילת הילדים בטעות ועוד. ולצערנו כבר היו מקרים מעולם ולצערנו אנו עדיין שומעים על מקרי מוות של ילדים, בעיקר עקב נעילתם בשוגג ברכבים בימות הקיץ החמים.

בואו להבטיח שלכם זה באמת לא יקרה ומינעו אי נעימויות מכל סוג. אתם מוזמנים ליצור  איתנו קשר בטלפון 072-3380660 או באמצעות הרשתות החברתיות : גוגל פלוס, פייסבוק, פינטרסט ועוד.  אנחנו במרכז הארצי למנעולנות מקצועית עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין אז למה אתם מחכים?

2 תגובות בנושא “פריצה לרכב”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.